Auta używane w Gliwicach

Salon Autoatelier.pl Auta Roczne i Używane to miejsce, w którym znajdziesz swój wymarzony samochód w atrakcyjnej cenie.

Od 1996 roku zajmujemy się sprzedażą używanych samochodów w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 55. Firma przez cały ten czas jest w rękach tych samych właścicieli, dzięki czemu jakość oferowanych aut utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie. Przez wiele lat naszą specjalnością były auta nowe lub prawie nowe, co znajdowało odzwierciedlenie w naszej poprzedniej nazwie – roczne.com.pl.

Śląski autokomis z doświadczeniem

Z uwagi na potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę o samochody nieco starsze, lecz o sprawdzonym pochodzeniu i będące w dobrym stanie technicznym. Z tą decyzją wiązała się zmiana nazwy salonu na Autoatelier.pl Auta Roczne i Używane.

Nasz autokomis w Gliwicach oferuje samochody używane z wyższej półki, zakupione w Polsce i za granicą od rzetelnych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Najczęściej są to auta poleasingowe pochodzące z:

  • firm zajmujących się leasingiem i wynajmem
  • lub dużych polskich firm Car Fleet Management.

Zaufany dealer samochodów używanych

Część samochodów rocznych i używanych, które mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie, pochodzi ze sprawdzonych źródeł na rynku niemieckim i austriackim. Do kluczowych warunków zakupu takiego auta należą:

Na miejscu dysponujemy własnym nowoczesnym serwisem mechanicznym, dzięki któremu doskonale znamy stan techniczny każdego z proponowanych Państwu samochodów.

W naszym salonie w Gliwicach znajdą Państwo używane auta osobowe i dostawcze, bogato wyposażone, z małym przebiegiem i w dobrym stanie technicznym. Oferujemy możliwość odkupu aktualnie posiadanych pojazdów lub pozostawienie ich w rozliczeniu przy zakupie kolejnego auta.

Solidny autokomis na Śląsku – odwiedź nas!

Zapraszamy do naszego autokomisu w Gliwicach przy ul. Tarnogórskiej 55 (róg ul. Makowskiego). Lokalizacja ta, dzięki bliskości autostrad A1 i A4 oraz Drogowej Trasy Średnicowej, zapewnia łatwy dojazd z niemal każdego miejsca w Polsce.