Jakość samochodów gwarantowana

Oferowane przez nasz gliwicki autokomis samochody roczne posiadają gwarancję producenta. W zależności od marki pojazdu czas trwania takiej gwarancji może być różny.

Nasze auta są objęte:

  • gwarancją mechaniczną: od 2 do 7 lat od daty pierwszej rejestracji, obejmującą prawidłowe mechaniczne funkcjonowanie samochodu i jego podzespołów;
  • gwarancją na powłokę lakierniczą: od 2 do 5 lat od daty pierwszej rejestracji;
  • gwarancją na perforację korozyjną nadwozia: od 2 do 12 lat od daty pierwszej rejestracji.

Należy przy tym pamiętać, że utrzymanie gwarancji producenta wymaga ścisłego przestrzegania harmonogramu przeglądów serwisowych. Dotyczy to również przeglądów powłoki lakierniczej i karoserii.

Używane samochody na Śląsku – gwarancja

W przypadku nieco starszych samochodów używanych najczęściej mamy do czynienia z sytuacją, gdy producencki okres gwarancji mechanicznej już minął. Zależy nam jednak na tym, by byli Państwo spokojni o jakość nabywanego auta, dlatego do takich samochodów oferujemy pakiet gwarancyjny Get Help. To nowoczesne rozwiązanie, działające w oparciu o aplikacje mobilną, z szerokim zakresem ochrony i usług dostępnych w całym kraju.

Mają Państwo do wyboru kilka poziomów ochrony (Classic, Standard i Premium) oraz kilka przedziałów czasowych (3 miesiące, 6 miesięcy i 12 miesięcy). Okres gwarancji można wydłużyć do 24 miesięcy, zaś sama gwarancja może obejmować nawet 15-letnie samochody z limitem przebiegu 300 tys. km.

Szczegółowych informacji dotyczących
gwarancji na samochody udzielą nasi handlowcy.

Zapraszamy do kontaktu z naszym autokomisem w Gliwicach!